Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Оголошення » До уваги жителів Долинського району!
06.07.2020

До уваги жителів Долинського району!

Відповідно до вимог статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання територіального управління державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, Долинська районна рада формує список присяжних для Долинського районного суду Івано-Франківської області.

Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

– визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

– які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

– які мають незняту чи непогашену судимість;

– народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

– особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

– особи, які не володіють державною мовою.

Особи, які бажають бути присяжними, подають на ім’я голови Долинської районної ради заяву про включення до списку присяжних Долинського районного суду ( див. зразок нижче).

До заяви додаються: ксерокопія паспорта громадянина України (1-4 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації (проживання) кандидата, або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання, документ про відсутність судимостей, документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

Документи подаються до 23 липня 2020 року у виконавчий апарат Долинської районної ради за адресою м.Долина, пр.Незалежності,5.каб.42.