Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Оголошення » ОГОЛОШЕННЯ про формування списку присяжних для Долинського районного суду Івано-Франківської області
13.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ про формування списку присяжних для Долинського районного суду Івано-Франківської області

Відповідно до вимог статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання №05-15/484/18 від 08.06.2018 року територіального управління державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території Долинського району, Долинська районна рада формує список присяжних для Долинського районного суду Івано-Франківської області у кількості 5 осіб.

Присяжним може бути громадяни України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також який відповідає вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дав згоду бути присяжним.

Не підлягають включенню до  списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Усіх бажаючих бути присяжними просимо звертатися до 10 серпня 2018 року у Долинську районну раду за адресою: м.Долина, пр.Незалежності,5, кабінет №42 та подати такі документи:

  1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Долинського районного суду Івано-Франківської області.
  2. Світлокопію паспорта громадянина України (1 – 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата).
  3. Світлокопія ідентифікаційного коду.
  4. Довідка з місця роботи або світлокопія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.
  5. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  6. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.
  7. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
  8. Згода на обробку персональних даних.

 

                                                                                     Долинська районна рада