Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Оголошення » Управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Долинської районної ради Івано-Франківської області
03.08.2018

Управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Долинської районної ради Івано-Франківської області

Найменування і місцезнаходження:

«Інклюзивно-ресурсний центр» Долинської районної ради Івано-Франківської області (Івано-Франківська область, Долинський район, селище Вигода, вулиця Д.Галицького, 7).

 

Найменування посад:

Педагогічні працівники: учитель-дифектолог, учитель-логопед, практичний психолог, учитель лікувальної фізичної культури.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад педагогічних працівників «Інклюзивно-ресурсного центру» Долинської районної ради Івано-Франківської області

На посади педагогічних працівників центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше трьох років за фахом.

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія».

Особа, яка бере участь у конкурсі може надавати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

 

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються з 02 серпня 2018 року по 16 серпня 2018 року до 16 год. 30 хв. в управлінні освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації за адресою:м. Долина, вул. Грушевського,18, каб.6.

 

Конкурсне випробовування буде проводитися з 22 серпня 2018 року у вигляді тестування з кандидатами на знання законодавства у сфері дітей з особливими освітніми потребами та основ спеціальної педагогіки і співбесіди.

 

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Шпильчин Наталія Василівна, тел..2-52-23, nataliia_shpylchyn@ukr.net