Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Оголошення » Важливо!
02.12.2016

Важливо!

 

«До відома споживачів централізованого водопостачання та водовідведення

       В результаті змін у ціновій ситуації на ринку електричної енергії, палива, оплати праці, що мають постійний характер та не залежать від господарської діяльності підприємства, планові витрати підприємства на послуги з водопостачання та водовідведення зросли.

 

Долинське  виробниче  управління  водопровідно-каналізаційного  господарства готує  до районної ради  розрахунки коригування складових  калькуляції  економічно обґрунтованих витрат на виробництво та надання послуг з водопостачання та водовідведення (електроенергія, заробітна плата, відрахування  на  соцстрахування).

На  даний  час   діючий тариф на послуги водопостачання 7,90 грн./куб.м відшкодовує    71.5 %   собівартості,  на послуги водовідведення 4,80 грн./куб.м відшкодовує 40 % собівартості.

 

Діючі тарифи на  послуги  водопостачання  7.90 грн/куб.м та  водовідведення  4.80 грн/куб.м встановлені рішенням районної ради №  608-37/2014   від 29.12.2014 року на сьогоднішній  день  не  забезпечують  не  лише  прибуткової,  але  й  беззбиткової  діяльності  підприємства. Зросли основні складові тарифу: тариф на електроенергію, заробітна  плата , ціни на паливно-мастильні матеріали, інші матеріали та послуги.

 

Враховуючи те, що Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про питну воду та питне водопостачання» передбачається затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення не нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, виникла необхідність у встановленні  тарифів на вищевказані послуги.

 

Пропозиції та зауваження щодо даного питання від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 14 календарних днів за адресою м. Долина, вул. Б. Хмельницького, 57,  каб. приймальня.

Адміністрація  Долинського  Водоканалу»