Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

 • З днем народження!

  Виконавчий апарат Долинської районної ради щиро вітає заступника голови районної […]

 • З днем народження!

  Долинська районна рада щиро вітає секретаря Рахинянської сільської ради Михайлину […]

 • З днем народження!

  Долинська районна рада щиро вітає секретаря Белеївської сільської ради Стефанію […]

 • З Днем народження!

  Виконавчий апарат Долинської районної ради вітає начальника відділу правового, по […]

 • З Днем народження!

  Долинська районна рада щиро вітає секретаря Малотур’янської сільської ради Руслану […]

Головна » Діяльність районної ради » Бюджет району на 2017 рік

Бюджет району на 2017 рік

 

 1. Визначити на 2017 рік:

– доходи районного бюджету в сумі 684450,2 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 681050,2 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 3400,0  тис. грн., із них бюджету розвитку – 600,0 тис.грн згідно з додатком 1;

– видатки районного бюджету в сумі 684400,2 тис. грн, в тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 669026,2 тис.грн, видатки спеціального фонду районного бюджету 14527,0 тис. грн. ;

– надання кредитів із загального фонду районного бюджету – 50,0 тис.грн.,  повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету в сумі 20,0 тис.грн згідно з додатком 4;

– профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 11127,0 тис.грн та дефіцит спеціального фонду районного бюджету 11127,0 тис. грн згідно з додатком 2.

 

 1. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, в тому числі по загальному фонду – 669026,2 тис.грн, спеціальному фонду – 14527,0 тис. грн. згідно з додатком 3 до цього рішення.

 

 1. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету в сумі 100,0 тис. грн.

 

 1. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

 1. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2017 рік резервний фонд районного бюджету в сумі 100,0 тис. грн.

 

 1. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік а саме:

– оплата праці працівників бюджетних установ;

– нарахування на заробітну плату;

– придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

– забезпечення продуктами харчування;

– оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

– поточні трансферти населенню;

– поточні трансферти місцевим бюджетам;

– заходи пов’язані з обороноздатністю держави, що здійснюються за рахунок коштів резервного фонду районного бюджету.

 

 1. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм на загальну суму 5569,7 тис. грн згідно з додатком 7 до цього рішення.

 

 

 1. Затвердити формулу розподілу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування на утримання закладів освіти (дошкільний навчальний заклад, шкільне відділення навчально – виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад») згідно з додатком № 8.

 

 1. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, що використовуються бюджетними установами. Затвердити ліміти використання енергоносіїв у натуральних показниках для бюджетних установ, виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень.

 

 1. Установити, що до доходів загального фонду районного бюджету на 2017 рік належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, а також трансферти, що надаються з Державного бюджету України районному бюджету та субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.

 

 1. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України та субвенції, що передаються з інших місцевих бюджетів.

Джерелами формування у частині фінансування є кошти, які передаються з іншої частини бюджету.

Джерелами формування у частині кредитування є повернення відсотків за користування кредитів, наданих на будівництво індивідуальним сільським забудовникам.

 

 1. Надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету та державних фінансів у міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій з подальшим їх затвердженням на сесії районної ради.

Уповноважити голову районної ради у випадках, передбачених першим абзацом цього пункту укладати договори про міжбюджетні трансферти з відповідними місцевими радами.

 

 

 1. Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету та державних фінансів проводити у відповідність доходи, видатки районного бюджету і фінансування при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації.

 

 1. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

– позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

 1. Додатки до цього рішення є невід’ємною частиною рішення.
 2. Додаток 1; – додаток 2; – додаток 3; – додаток 4; – додаток 5; – додаток 6; – додаток 7; – додаток 8;
 3. Пояснююча записка; – Розрахунок