Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Конкурси та проекти » Фонд співпраці центрально-європейської ініціативи 2017
25.04.2017

Фонд співпраці центрально-європейської ініціативи 2017

Центрально-європейська ініціатива (ЦЄІ) в даний час приймає заявки на конкурс від державних та приватних організацій, зареєстрованих в державі-члені ЦЄІ, а також від міжнародних та регіональних організації Фонду співпраці ЦЄІ 2017 з метою просування інноваційних процесів які сприяють мобільності та створенню мереж.

Пропозиції повинні зосередитися на нарощуванні потенціалу шляхом передачі та обміну ноу-хау, зокрема, від держав-членів ЄС державам, які не є членами ЄС. Діяльність може бути зосереджена на проведенні конференцій, семінарів і навчальних курсів.

 

Бюджет проекту: максимально 15,000 євро.

 

Термін подачі заявок: 13 червня 2017

 

Критерії відбору:

 

Заявки можуть подавати всі державні і приватні організації, засновані і зареєстровані в державах-членах ЦЄІ, а також міжнародні/регіональні організації.

Фізичні особи не можуть подавати заявки на участь у конкурсі. Всі заявники повинні відповідати правовому статусу відповідно до аплікаційної форми, посилаючись на відповідне законодавство або діяти в межах законодавства.

Неурядові організації та організації громадянського суспільства, а також приватні особи повинні додати в перелік документів до аплікаційної заявки офіційне підтвердження реєстрації, перекладене на англійську мову.

Прийнятні країни: Албанія, Австрія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Італія, Македонія, Молдова, Чорногорія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна.

 

 

Деталі та перелік необхідних документів:

http://www.cei.int/content/cei-cooperation-fund-call-proposals-2017-launched