Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » 23 травня Україна відзначає День Героїв
22.05.2020

23 травня Україна відзначає День Героїв

З нагоди прийдешньої дати сьогодні головою районної ради Іваном Данилівим та головою райдержадміністрації Віктором Лавриком, а також представниками міської влади, галузі культури району та військовослужбовцями було покладено квіти та свічки пам‘яті до пам’ятника Борцям за Українську Державу.

Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу всіх героїв: українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, упівців, Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні очільники Долинського району відвідали ще одне героїчне місце нашого краю. Покладено квіти та лампадки біля бункеру, де в 1952 році загинули по геройськи від рук більшовиків наші земляки, молоді хлопці, які боронили майбутнє української держави.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!