Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » 26 листопада відбулась позачергова сесія районної та міської рад
27.11.2013

26 листопада відбулась позачергова сесія районної та міської рад

Вчора 26 листопада відбулася спільна позачергова сесія районної та міської рад з приводу рішення уряду призупинити підготовку до підписання Угоди про асоційоване членство і про вільну торгівлю України з Європейським союзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28, 29 листопада 2013 року.

На пленарне засідання зібралося 47депутатів районної ради. Було прийнято рішення провести відкрите засідання рад на площі перед адмінбудинком . На спільному пленарному засіданні районної та міської рад був присутній депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Грабовецький. Також були присутні громадські активісти та всі прихильники євроінтеграційного курсу України.

На сесії депутати прийняли звернення з відповідними вимогами до Президента України Віктора Януковича, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та звернення до територіальних громад –партнерів з Євросоюзу щодо підтримки прагнень українського народу бути у вільній, демократичній та заможній європейській сім’ї народів. Тексти звернення в розділі «Документи»