Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

 • ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які […]

Вітаємо!

Головна » Новини » 76 вчителів початкових класів Долинщини проходять перепідготовку
13.06.2018

76 вчителів початкових класів Долинщини проходять перепідготовку

Нова українська школа – це довоготермінова реформа, яка розпочнеться вже зараз, але сьогоднішні школярі також повинні відчути зміни й отримати кращу якість освіти. 1 вересня 2018 року школярі підуть до першого класу Нової школи. В Україні триває підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.

У Долинському районі проходять підготовку 76 слухачів курсів учителів початкових класів, яких зібрали команда тренерів Долинської локації (Людмила Сліпкевич, методист Долинського районного методичного кабінету управліня освіти, молоді та спорту, Оксана Федів, учитель Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, Валентина Василенко, учитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6, Наталія Лугова, учитель Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2). Гостиннозапросила до себе педагогів Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (директор Олійник К.Й.), створивши належні умови для проведення курсів. Уже з перших днів навчання (03-04 березня) слухачі побачили різницю між тим що є, і тим що пропонує Нова школа, відчули, що навчання першокласників треба організовувати по новому. Розуміння того прийшло через гру, через запропонований тренерами нестандартний творчий підхід осягнення складних тем і практичну площину. Присутні переконалися, що Нова школа відкриває учителю і учневі велику можливість для пізнання і творчості. Всі очікували наступної зустрічі, яка відбулася з 04 по 08 червня для двох груп (учасники третьої групи працюють з 11 по 15 червня). Навчання на курсах підвищення кваліфікації було побудоване на трьох правилах: пояснення нововведень, практична реалізація через творчі прийоми і рекомендації де і коли можна використати це у навчальному процесі. І так для розуміння кожної теми кожного модуля. Цікаво було представлені тренерами теми оцінювання і інклюзивної освіти.

На завершення курсів із слухачами зустрівся заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Віталій Олійник, який обговорив із вчителями важливі питання впровадження освітньої реформи. Найбільшу цікавість слухачі курсів проявили до створення освітнього середовища майбутніх першокласників, що стало б важливим доповненням до застосування на практиці набутих вмінь.

Підсумовуючи викладене, хочеться звернути увагу на кілька моментів, які слухачі засвоїли під час курсів:

– робота вчителя в початковій школі – розкрити потенціал кожної дитини, а не перевірити її на відповідність певному стандарту;

– жодних негативних суджень чи критики роботи дитини;

– формувальне оцінювання не може складатися з балу, цифри, букви чи лише одного слова;

-до кожного інструменту ставимо запитання: «Для чого ми робимо саме це?»

– у Новій українській школі оцінюємо не результат а процес, відсутнє традиційнео для України оцінювання як вироку;

– навчаємо граючись- ось основне правило.