Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Бо хто за що, а ми за здоровий спосіб життя!
12.07.2017

Бо хто за що, а ми за здоровий спосіб життя!

Шум, гамір, дитячий сміх та гучні – гучні оплески. Так радісно зустрічали гостей діти в ЛОК «Дружба». До слова, 12 липня в оздоровчому комплексі відбувся Всеукраїнський фізкультурно – оздоровчий захід «Олімпійське літо».

Десятого та одинадцятого липня на базі ЛОК «Дружба» проходили турніри з футболу та волейболу, в яких брали участь дітки з табору. А в середу, дванадцятого липня відбулось нагородження переможців цих турнірів. Для нагородження на запрошення Долинського РЦФЗН «Спорт для всіх» (директор Роман Лопух) до малечі завітали директор обласного ЦФЗН «Спорт для всіх» Святослав Бойко та гордість нашої області, богатир – рекордсмен, фіналіст шоу «Україна має талант» Назарій Павлів. Назар є українським богатирем (стронґменом), багаторазовим рекордсменом України, його силові досягнення з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України.

Після вручення грамот переможцям турнірів з футболу та волейболу, богатир продемонстрував присутнім діткам та гостям свята свої силові вміння. Наприклад, згинання цвяха, будівельної арматури; надування грілки та розривання навпіл перекидного календаря (365 сторінок). Діти були задоволені не лише демонстрацією силових вмінь Назара, а й тим, що він поділився з ними секретом свого успіху. Спортсмен пояснив: щоб досягнути успіху у спорті, потрібно наполегливо працювати, не пропускати тренувань, а також не вживати алкоголю, наркотиків та в жодному разі не братись до куріння.

По завершенні майстер – класу від Назара Павліва під сценою організувалась багатометрова черга з бажаючих взяти автограф у богатиря та зробити селфі на пам’ять про таку зустріч. Сподіваємось, що маленьке покоління почерпнуло максимум користі із проведенного заходу. Адже вони – це наше майбутнє, і хотілося б через кілька років бачити їх у списках рекордсменів України.