Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

  • Шановні мешканці Долинського краю!

    Сьогодні, 19 січня християни відзначають останнє велике свято різдвяно-новорічного циклу […]

  • З Днем народження!

    Виконавчий апарат Долинської районної ради вітає техпрацівницю районної ради Дарію […]

  • З Днем народження!

    Долинська районна рада щиро вітає міського голову міста Долина Володимира […]

  • З Днем народження!

    Щиро вітаємо голову Лолинської сільської ради Івана Яцишина Бажаємо миру […]

  • З Днем народження!

    Щиро вітаємо секретаря Сенечівської сільської ради Ольгу Кипацу Хай здоров’я, […]

Головна » Новини » Чемпіонат району з футзалу: турнірна таблиця після 2 туру
27.11.2017

Чемпіонат району з футзалу: турнірна таблиця після 2 туру

II тур 25.11.2017р.

Ігри Команди Результати
6 ФК «Енергія» – ФК «Колос» 2:0
7

 

ФК «ЛВУМГ»  – ФК «Рубань» 4:6
8

 

ФК «Тяпче» – ФК «Нафтовик» 10:3
9 ФК «Одиниця» – ФК «Оболонь» 2:7
10 ФК «Слобода-Долинська» – ФК «Водоканал» 3:4

 

 

Турнірна таблиця команд після 2 туру

Місце Команди І В Н П М О
1 ФК «Тяпче»                                            2 2 15-6 6
2 ФК «Оболонь» Оболоня                                        2 2 9-3 6
3 ФК «Водоканал» 2 2 14-9 6
4 ФК «ЛВУГМ» 2 1 1 13-9 3
5 ФК«Рубань» В. Туря                                         2 1 1 7-6 3
6 ФК«Енергія» Новошин 2 1 1 4-5 3
7 ФК «Нафтовик» Яворів                       2 1 1 8-12 3
8 ФК «Слобода-Долинська» 2 2 6-9 0
9 ФК «Колос» Белеїв                                               2 2 3-11 0
10 ФК «Одиниця»                                               2 2 8-17 0

 

 

Бомбардири: 6 – Гошовський Р. (ФК «Водоканал»), 6 – Райнич Р. (ФК «Одиниця»), 5- Копистянський А. (ФК «ЛВУМГ»),.

Наступний тур пропускають Назар Тишківський (ЛВУМГ)

 

 

         III тур 2 грудня 2017р.  (субота)                                               IV тур 3 грудня 2017р. (неділя)

  1. ФК «Рубань» – ФК «Колос» – 13:30 год.;                      16. ФК «Колос» – ФК «Тяпче» – 12:00 год.;
  2. ФК «Енергія» – ФК «Тяпче» – 14:30 год.;                    17. ФК «Рубань» – ФК «Одиниця» – 13:00                                                                                                                   год.;
  3. ФК «Одиниця» – ФК «ЛВУМГ» – 15:30 год.;             18. ФК «Водоканал» – ФК «Енергія» – 14:00                                                                                                             год.; 
  4. ФК «Нафтовик» – ФК «Водоканал» – 16:30 год.;     19. ФК «ЛВУМГ» – ФК «Слобода-                                                                                                                                     Долинська» – 15:00 год.;
  5. ФК «Оболонь» – ФК «Слобода-Долинська» –
    17:30 год.;                                                                                  20. ФК «Нафтовик» – ФК «Оболонь» –                                                                                                                         16:00 год.;