Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Чергова сесія районної ради та плідна праця депутатів!
29.06.2017

Чергова сесія районної ради та плідна праця депутатів!

Завершилось пленарне засідання XXIсесії Долинської районної ради, яке провів голова районної ради Іван Данилів. В роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, депутат обласної ради Олександр Матусевич, перший заступник голови Долинської РДА Віктор Громиш, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники правоохоронних органів району, представники громадськості та ЗМІ.

В зв’язку з тим, що на пленарному засіданні розглядалось питання «Про стан та перспективи розвитку нафтогазовидобувної галузі району», участь в роботі сесії взяли начальник НГВУ «Долинанафтогаз» Михайло Гой, начальник Прикарпатського управління бурових робіт Анатолій Гуць, директор газопереробного заводу Богдан Депутат. Керівники підприємств нафтогазової галузі співдоповідали з даного питання порядку денного та розповіли присутнім, що трудовими колективами підрозділів ПАТ «Укрнафта» було прийнято чергове звернення до уряду держави з проханням збереження Прикарпатського УБР та вимогами недопущення скорочення штату. Депутати районної ради прийняли рішення про підтримку даного звернення трудових колективів з пропозицією попередньо опрацювати текст звернення.

На порядку денному XXI сесії розглядалось питання «Про стан ведення лісового господарства та деревообробної галузі району». Доповідала з цього питання начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Уляна Сергенюк, співдоповідачами з цього питання були директор ДП «Вигодське лісове господарство» Олександр Матусевич, директор ДП «Болехівське лісове господарство» Михайло Яремко та директор Долинськогоспецагролісгоспу Валерій Данів.

Також варто згадати про рішення районної ради «Про звільнення з посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району Володимира Ная». Зауважимо, що дане питання порядку денного було винесено на розгляд сесії на підставі заяви Володимира Ная щодо звільнення за згодою двох сторін.

Загалом на пленарному засіданні XXI сесії Долинської районної ради розглянуто понад тридцять питань порядку денного, серед яких депутатські запити депутатів Олександри Оленин, Тараса Мельника, Володимира Мирона та Андрія Малетина.

На завершення засідання голова районної ради зачитав питання, які виноситимуться на розгляд наступної чергової сесії районної ради.