Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Для боротьби з коронавірусом Долинська районна рада мобілізує додаткові кошти
23.03.2020

Для боротьби з коронавірусом Долинська районна рада мобілізує додаткові кошти

Про це йшлось сьогодні на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, економічного розвитку та інвестиційної діяльності. Участь в комісії взяв і голова районної ради Іван Данилів.

Кількість хворих коронавірусом в Україні стрімко зростає. Поки кількість смертей залишається на колишньому рівні, тести 73 пацієнтів дали позитивний результат. З метою оперативного вирішення питань щодо забезпечення протиепідемічних заходів з протидії поширення COVID-19 минулого тижня Долинська районна рада вже виділила для Долинської багатопрофільної лікарні 315 тис.грн.

Враховуючи рівень загрози здоров’ю мешканців Долинщини, сьогодні, 23 березня, постійною комісією районної ради з питань бюджету вирішено виділити ще додатково 800 тис.грн. для придбання медикаментів та засобів індивідуального захисту для боротьби з поширенням епідемії коронавірусу в нашому районі та виплати заробітної плати медичним працівникам.

P.S. Районна рада завжди дбала і продовжує дбати про стан медицини в районі. Зокрема, від початку 2020 року Долинською районною радою було виділено 1,5 млн.грн. для придбання відео фіброгастроскопу та електрокоагулятора і 1 млн.грн. на оплату заробітної  плати медичним працівникам.

Загалом на комунальне некомерційне підприємство «Долинська багатопрофільна лікарня» за перший квартал поточного року районною радою виділено 3 млн. 615 тис.грн. Ми і надалі здійснюватимемо всі можливі заходи для того, щоб Долинська багатопрофільна лікарня надавала мешканцям району якісні медичні послуги та успішно протистояла захворюванням, які спіткають наше населення.