Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!

  У середу, 20 лютого, у місті Долина відбудуться заходи з […]

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

Вітаємо!

Головна » Новини » До Міжнародного дня людей з інвалідністю
04.12.2018

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня у світі відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною асамблеєю ООН у 1992 році.

За даними ООН, на сьогоднішній день населення світу становить понад 7 мільярдів людей і понад 1 мільярд людей, що відповідає 15 відсоткам населення світу, мають ту чи іншу форму інвалідності, з них 80 відсотків живуть в країнах, що розвиваються.

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Долинським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано та проведено ряд заходів з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Так у с. Старий Мізунь відбулась святкова концертна програма та шаховий турнір у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання, а також шаховий турнір в м. Долина на базі ПК «Прометей». Переможців було нагороджено цінними призами та подарунками.

Концерт та солодкий стіл для людей з обмеженими фізичними можливостями відбувся в актовому залі Долинського наукового ліцею – інтернату. Участь у відзначенні дати взяв керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик.

До слова, наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства. За останні 10 років державою створено комплекс законів, які регулюють практично усі аспекти життя людей з інвалідністю.

Долинська районна рада ніколи не стояла осторонь проблем жителів нашого району та приділяла особливу увагу людям з інвалідністю. Наші громадяни можуть завжи знайти підтримку влади у вирішенні соціальних, медичних та інших проблем.