Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

 • ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які […]

Вітаємо!

Головна » Новини » До уваги депутатів районної ради! Про прийом на навчання за новою магістерською програмою
21.03.2014

До уваги депутатів районної ради! Про прийом на навчання за новою магістерською програмою

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) розпочинає черговий набір на навчання слухачів на денну та заочну форми за новою спеціальністю 8.15010012 “Парламентаризм та парламентська діяльність”, напряму підготовки 1501 “Державне управління”. Магістерську підготовку слухачів за цією спеціальністю забезпечує єдина в Україні кафедра парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії (ліцензія Міністерства освіти і науки України АЕ № 270563 від 05 червня 2013 року).

Дана магістерська програма націлена на підготовку висококваліфікованих фахівців з державного управління, парламентаризму та парламентської діяльності, спроможних розробляти і реалізовувати державну політику, брати кваліфіковану участь у законотворчому та нормотворчому процесах в органах державної влади та місцевого самоврядування, Апараті Верховної Ради України та апаратах місцевих рад, що забезпечить формування політичних лідерів та політичної еліти в Україні.

Організація навчання здійснюється за державним замовленням та договорами між Національною академією та замовниками (юридичними та фізичними особами). На навчання за державним замовленням приймаються особи, які направляються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими органами, установами, на які поширюється дія Законів України “Про державну службу” та “Про службу в органах місцеї самоврядування”.

Посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають на виборних посадах, направляються на навчання за рішенням відповідних рад.

На навчання за денною формою за державним замовлення за договорами-направленнями органів, установ приймаються особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

На навчання за заочною формою за державним замовленням за рекомендацією органів, установ приймаються особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, працюють на посадах І – IV категорії або зараховані до кадрового резерву на такі посади, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 50 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Проте ці вимоги не розповсюджуються на кандидатів, які мають повну вищу освіту та бажання навчатися на умовах договору.

Термін навчання за денною формою – 18 місяців, за заочною – ЗО місяців. Прийом на навчання здійснюється відповідно до Закону України “Про вищу освіту” та за умовами, визначеними Положенням про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 01 квітня 2013 року № 255 (www.academy.gov.ua; http: www.kafedraparlament.org.ua/ ).

Приймальна комісія Національної академії знаходиться за адресою: м.Київ. вул. Ежена Потьє, 20, кім. 127.

Консультації проводяться за адресою: м. Київ, вул. Пугачова, 12/2, кім. 310.

Контактні телефони: (044) 481-21-71; (044) 482-30-93.