Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » До відома споживачів централізованого водопостачання та водовідведення
16.02.2018

До відома споживачів централізованого водопостачання та водовідведення

Долинське  виробниче  управління  водопровідно-каналізаційного  господарства    інформує  споживачів про  те, що готує  до районної ради  розрахунки коригування складових  калькуляції  економічно обґрунтованих витрат на виробництво та надання послуг з водопостачання та водовідведення (електроенергія, заробітна плата, відрахування  на  соціальні заходи). 

      В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, відрахування  на  соціальні заходи,  вартості електричної енергії, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для вироблення  послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Це, в свою чергу, негативно відобразилося на діяльності Долинського  ВУВКГ, стані систем централізованого водопостачання та водовідведення, якості надання послуг споживачам, функціонуванні галузі в цілому. Отже коригування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства.

        За  період  з  жовтня   2016  року  по  лютий  2018  року  тариф  на  електроенергію  зріс  з  1,9699 грн./кВт.год.  до  2,2174 грн./кВт.год.,  тобто  на  12,6 %;  мінімальна  заробітна  плата  або  мінімальні  гарантії  з  оплати  праці  зросли  з  1450 грн./ місяць  до    3723грн./ місяць ,  тобто  на  156,7 %.

                 Діючі тарифи на  послуги, що надаються Долинським ВУВКГ для населення водопостачання – 9.90 грн/куб.м   водовідведення – 5.80 грн/куб.м;  для  підприємств, установ,що  фінансуються  з державного  та  місцевих бюджетів водопостачання  -17,40 грн/куб.м    водовідведення  -21,00 грн/куб.м,для  інших  підприємств,установ, організацій  водопостачання  – 14.90 грн/куб.м    водовідведення  -18,00 грн/куб.м  встановлені рішенням районної ради №  214-13/2016   від 22.12.2016 року на сьогоднішній  день  не  забезпечують  не  лише  прибуткової,  але  й  беззбиткової  діяльності  підприємства. На  даний  час   діючий тариф на послуги водопостачання відшкодовує    78.5 %   собівартості,  на послуги водовідведення  відшкодовує 41.8 %  собівартості.

       Враховуючи те, що Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про питну воду та питне водопостачання» передбачається затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення не нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, виникла необхідність у встановленні  тарифів на вищевказані послуги.

         Пропозиції та зауваження щодо даного питання від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 14 календарних днів за адресою м. Долина, вул. Б. Хмельницького, 57,  приймальня». 

 

                                                                                                                        Долинське   ВУВКГ