Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство!
03.12.2016

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство!

IMG_1673Відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, ми засвідчуємо цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дозволяють відчувати себе рівними з усіма людьми. В суботу, 3 грудня в Долинській СШ – інтернат відбулась концертна програма, яка присвячена цьому дню. Захід організований та втілений в життя працівниками територіального центру соціального обслуговування.

Присутні мали змогу почути чудові пісенні номери, спостерігати танцювальні виступи та інсценізації. А саме для гостей та людей з обмеженими можливостями співали Марія Головата, Марія Надіївська, Андрій Григорський, Лілія Юрків, Галина Курус, Любомир Кашуба, Віталія Бойченко. Сергій Кудиба порадував своїм соло гармоніці. А також пісенний номер подарував нам колектив людей з вадами зору Долинського району.

Зі словом до присутніх гостей та до особливих людей звернулась заступник керуючого справами районної ради Іванна Вертепна, яка зауважила, що на долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.Іванна Іванівна висловила вдячність всім  громадськимIMG_1664 організаціям інвалідів за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів людьми, які мають проблеми зі здоров’ям. А громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування, побажала міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

Емоції під час концерту були надзвичайними. Талановиті співаки, музиканти, танцівники та актори Долинського району розчулювали та запалювали у душах глядачів потяг до кращого, потяг до змін, потяг до вчинення благородних вчинків. Друзі, не будьте байдужими до чужих проблем! Допомагайте, підтримуйте! І повернеться вам добро сторицею!