Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Долинщина приймає гостей!
13.03.2017

Долинщина приймає гостей!

13 березня Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук у рамках перебування на Прикарпатті зустрівся з громадою Долинщини.

Зустріти Романа Ващука зібралось чимало людей, серед яких голова районної ради Іван Данилів, голова районної державної адміністрації Юрій Мазур, міський голова м. Долини Володимир Гаразд, заступник голови районної ради Михайло Лаврів, заступники голови райдержадміністрації, заступник міського голови м. Долини, сільські голови району, представники громадськості та ЗМІ.

Зустріч відбулась у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Омеляна і Тетяни Антоновичів, де для гостя провели коротку екскурсію для ознайомлення з історією Долинщини. Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні привітали маленькі пластуни, які зачитували вірші Тараса Григоровича Шевченка.

Посол перебуватиме на території Долинщини протягом цілого дня. Сьогодні він ознайомиться з презентацією соціально – економічного потенціалу нашого району, візьме участь в обговоренні нових можливостей для розвитку субрегіону разом з членами робочої групи зі стратегічного планування «ПРОМІС»та ін..