Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!

  У середу, 20 лютого, у місті Долина відбудуться заходи з […]

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

Вітаємо!

Головна » Новини » Долинська ОДПІ повідомляє:
29.01.2018

Долинська ОДПІ повідомляє:

Протягом 2017 року в Центри обслуговування платників Долинської ОДПІ звернулось 60586 відвідувачів. За цей період часу їм надано 37386 адміністративні послуги, – повідомляють у відділі обслуговування платників Долинської ОДПІ.

Найбільш популярними серед відвідувачів є послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, якою скористалось 21574 відвідувачів.

Також популярною залишається послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 9949 платників.  Протягом 2017 року зареєстровано 1996 розрахункових книжок, 683 книг обліку розрахункових операцій, 642 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам. Видано 468 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 1007 платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 539 суб’єктів господарювання. Протягом звітного періоду зареєстровано 96 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що Центрами обслуговування платників Долинської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо. 

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо.

Довідково: Центри обслуговування платників Долинської ОДПІ знаходяться за адресами: м. Долина, вул. Грушевського,16, телефон консультанта – модератора: (03477) 2-52-93 та смт. Рожнятів, пл. Єдності,4, телефон консультанта – модератора: (03474) 2-12-83.