Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Долинська районна рада привітала Опольський повіт з 20 – річчям
08.08.2018

Долинська районна рада привітала Опольський повіт з 20 – річчям

Чим багатий наш український народ? Якими скарбами він може поділитися з іншими? Можливостей нібито немало: політика, спорт, наука, релігія, суспільні й соціальні досягнення. Але чи не найважливіше місце в даному списку повинна зайняти наша рідна культура. Саме тут ми, безумовно, можемо сказати своє авторитетне слово. Беззаперечним доказом цього є виступи українських артистів на європейських та світових сценах.

Днями делегація з Долинського району на чолі з головою районної ради Іваном Данилівим та заступником голови райдержадміністрації Михайлом Дидяком відвідали Опольский повіт (Республіка Польща) на запрошення старости Опольського повіту Генріха Лякви. Співпраця району з нашими польськими колегами в рамках Угоди Партнерської триває вже 12 років. За такий довгий час нам вдалось досягнути чималих успіхів у різних галузях діяльності, а цього разу Долинський район привіз для Опольського повіту частинку своєї душі – свою культуру.

Представники музичної та співочої сфери Долинщини демонстрували для наших сусідів свої найкращі таланти. Концерти в м. Озімку та м. Прушкові відбулись за участю тенора, заслуженого артиста України Василя Понайди, талановитої співачки Уляни Дубас та інструментального тріо викладачів музичної школи. Важливо, що концерти здійснено з величною метою – відзначення 20 – річчя утворення Опольського повіту.

Тож вітаємо наших друзів з чималою річницею. Бажаємо стрімкого розвитку, високих здобутків та сподіваємось, що надалі наша дружба й співпраця лише міцнішатиме.