Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Долинському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів – 50 років!
10.10.2016

Долинському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів – 50 років!

Фото 10.10В п’ятницю, 7 жовтня в житті Долинського ЛВУМГ відбулася визначна подія – 50 – та річниця від дня створення. Нині виробництво обслуговує велике газотранспортне господарство: промисловий майданчик, що займає площу 51 га, 626 км магістральних газопроводів , 22 газорозподільні станції, 88 станцій катодного захисту, дві компресорні станції потужністю 170 МВт, установку осушування газу потужністю 119 млн м³ газу на добу.
Ювілейний святковий концерт проходив в приміщенні Будинку Техніки в м. Долина. Зал був переповнений працівниками виробництва, його очільниками, та гостями з інших міст, які також працюють в даній сфері. Для початку всі присутні мали змогу переглянути кінохроніку будівництва газопроводу «Долина – Ужгород – Держкордон» та ознайомитись з історією створення й розвитку ЛВУМГ.Фото 10.10.(2)
Яскраві музичні та танцювальні виступи чергувались з вітальними промовами ветеранів філії УМГ”ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ”, зокрема людини-легенди – Івана Петраша. Він двадцять п’ять років очолював Прикарпаттрансгаз.
Привітали з ювілеєм колектив Долинського ЛВУМГ заступник голови районної ради Михайло Лаврів та голова районної державної адміністрації Юрій Мазур, які побажали управлінню плідної праці.Фото 10.10.(3)
Також слід зауважити, що з вітальним словом для працівників Долинського структурного підрозділу виступив президент ПАТ”УКРТРАНСГАЗ” Ігор Прокопів, який разом з директором філії УМГ”ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ” Віктором Рахмілем нагородив відомчими відзнаками ветеранів галузі та кращих співробітників підприємства.