Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Долинською ОДПІ присвоєно громадянам 200 ідентифікаційних номерів
19.03.2014

Долинською ОДПІ присвоєно громадянам 200 ідентифікаційних номерів

За словами заступника начальника Долинської ОДПІ Гошовського П.М., протягом січня-лютого 2014 року Долинською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області присвоєно 200 реєстраційних номерів облікової картки платника податків для мешканців нашого регіону та видано 609 карток платника податків.

 

Одночасно, за вищевказаний період до податкової інспекції надійшла одна заява про відмову від ідентифікаційного номера. Слід відмітити, що у випадку, якщо громадянин з релігійних чи інших міркувань бажає відмовитись від реєстраційного номера облікової картки платника податків, то про своє рішення повинен повідомити відповідний податковий орган, після чого йому у паспорті роблять відповідну відмітку. Відтак, такий платник матиме право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Адже право платників на відмову від ідентифікаційного номера збережено у Податковому кодексі України. Облік таких платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям та номером паспорта.

 

Формування та ведення державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів є однією з основних функцій органів державної податкової служби. Це забезпечує єдиний державний облік фізичних осіб, які зобов’язані сплачувати податки, збори, інші обов’язкові платежі до бюджетів у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством Українию

Інформаційно – комунікаційний сектор Долинської ОДПІ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області