Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Дружній візит
21.10.2011

Дружній візит

20 жовтня на території району перебувала делегація  посадових осіб місцевого самоврядування  Богородчанського району.

В рамках проведення виїзного засідання консультативно-дорадчої ради, яка діє при голові  Богородчанської районної  ради, її учасники  мали можливість ознайомитися з історією розвитку району, культурними надбаннями та  народними традиціями, а також привабливими  туристичними місцями Долинщини.

Своє перебування на території району делегація розпочала із відвідування краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів.  Працівники музею провели комплексну  екскурсію з оглядом експозиційних матеріалів. Учасники делегації були  приємно вражені наповнюваністю музею  тематичними виставковими матеріалами.

Далі учасники делегації відвідали  одну  із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України –  Гошівський монастир. Отець Вінкентій ознайомив гостів з  історією монастиря, функціями  та діяльністю монастирського комплексу Чину Василіан щодо духовного розвитку української нації. Учасники делегації були в захопленні від спілкування з отцем Вінкентієм – людиною  цікавою, сучасною, ерудованою, з глибокими знаннями теології та приємно вражені благоустроєм території монастиря.

Із  благословення отця на добру працю представники органів місцевого самоврядування провели робочу частину засідання консультативно-дорадчої ради на території Лолинської сільської ради. Сільський голова Іван Дацьо поділився із  своїми колегами-головами  місцевих рад досвідом роботи в питаннях організації діяльності ради та окреслив пріоритетні напрямки   соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Заступник голови Богородчанської районної ради Слободян Іван Миколайович в підсумковому виступі відзначив вагому роботу місцевої ради та особисто сільського голови в питаннях культурного розвитку, збереження та примноження історичних надбань територіальної громади.

На завершення свого перебування на Долинщині учасники делегації проїхали туристичним маршрутом «Карпатський трамвай».

Керівництво районної ради дякує директору музею Сенів Тетяні Любомирівні та екскурсоводам, настоятелю Гошівського монастиря отцю Дам’яну Кастрану та отцю Вінкентію,  Лолинському сільському голові Дацю Іванові Дмитровичу та  керівництву ТзОВ «Уніплит» за сприяння в організації прийому делегації.