Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Дружня співпраця з сусідніми країнами!
10.05.2017

Дружня співпраця з сусідніми країнами!

Сьогодні, 10 травня відбулася зустріч-знайомство  представників   Долинського району з представниками польсько – німецької делегації, а саме Опольського повіту (Польща)  та району Заальфельд-Рудольштадт (Німеччина).
 Гостей зустріли голова районної ради Іван Данилів, голова райдержадміністрації Юрій Мазур та міський голова Долини Володимир Гаразд.
За круглим столом наші гості переглядали презентацію про історію, сьогодення та майбутні перспективи Долинського району.  Староста  району Заальфельд-Рудольштадт Марко Вольфрам висловив своє захоплення розвитком нашого району та зауважив, що тут він почувається наче вдома. Марко Вольфрам також зауважив, що бачить наші цілі і те, як впевнено ми до них йдемо.
Закордонні гості поцікавились культурним розвитком нашого краю. На що міський голова Долини Володимир Гаразд сказав: “Культура – один з наших головних пріоритетів” та розповів про діючі на території міста театральні та музичні гуртки.
Зауважимо, що голова районної державної адміністрації Юрій Мазур запропонував старості району Заальфельд-Рудольштадт (Німеччина) Марку Вольфраму проект Угоди про співпрацю між районами. Дана угода стане добрим підґрунтям  партнерської співпраці  і дружніх стосунків між нашими країнами.
Після знайомства з нашим районом староста  району Заальфельд-Рудольштадт Марко Вольфрам провів зустріч зі школярами та педагогічними працівниками Долинщини. На зустрічі присутні мали змогу почути про можливість безкоштовного навчання учнів в Польщі та що необхідно для того, щоб вступити в навчальні заклади. Важливо те, що до 10 червня цього року наші школярі повинні порадитись з батьками та повідомити чи хочуть вони проходити навчання в наших сусідів. Для наших дітей це є хорошою можливістю здобути освіту за кордоном і привезти на Батьківщину нові знання та досвід.
Також сьогодні делегація взяла участь у відкритті Року німецької мови в Україні, яке відбулось в Долинській спеціалізованій школі №6.