Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Дуже важко звикати до змін, а до таких серйозних змін, які постали перед нами – вдвічі важче
23.03.2020

Дуже важко звикати до змін, а до таких серйозних змін, які постали перед нами – вдвічі важче

Проте ми повинні вчитись реагувати на виклики часу та бути напоготові перед бідою, що спіткала світ. Під час карантину на варті здоров’я й життя мешканців Долинщини стоятимуть мобільні бригади медиків, які працюватимуть щодобово та будуть змінюватись кожних 4 години. Мова йде про розміщення приблизно 60-ти осіб. Наразі постало питання про місце їх перебування й відпочинку поміж чергуваннями.

Плече допомоги в даному випадку готовий підставити головний лікар КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікарня», надавши частину приміщення закладу охорони здоров’я для потреб медичних бригад.

Умови, в яких будуть розміщуватись на відпочинок мобільні групи проінспектували керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик та заступник голови райдержадміністрації Михайло Дидяк.

Головний лікар медзакладу Мар’ян Студент повідомляє, що в лікарні зможе розмістити 60 осіб, які будуть забезпечені проживанням, постільною білизною та умовами для комфортного перебування: санвузлами, теплою водою, душовими кабінками й інтернетом (Wi-Fi).

До послуг медичних бригад належатиме і їдальня: сьогодні було обстежено також умови кухні та харчоблоку. До слова, приготування їжі для груп медиків беруть на себе працівники Вигодської міської лікарні, але актуальним залишається питання забезпечення їх необхідними продуктами.