Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Форум партнерів DESPRO відбувся в столиці України
12.10.2017

Форум партнерів DESPRO відбувся в столиці України

У Києві відбувся форум партнерів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.
Захід об’єднав представників центральних органів влади, місцевого самоврядування, експертів та представників міжнародних проектів. Участь у форумі взяли заступник голови Долинської районної ради Михайло Лаврів, голова Геринської сільської ради Віктор Макара та начальник Долинського ВУВКГ Іван Бельбас.

Метою проведеного Форуму є оприлюднення планів проекту на наступну фазу діяльності та презентація десятирічного досвіду роботи DESPRO в контексті підтримки децентралізації в Україні.

За інформацією сайту DESPRO (http://despro.org.ua/) почесними гостями та спікерами Форуму були: директор швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, директор проекту DESPRO,керівник Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat Consulting Йорг Крістен та багато інших експертів й партнерів проекту.

В рамках Форуму відбулись чотири круглих столи, що охоплювали питання державної секторальної політики в контексті децентралізації, інноваційні інструменти фінансування розвитку ОТГ, соціальної інтегрованості та ідентичності ОТГ та інформаційного супроводу реформи децентралізації.