Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Герої не вмирають, а вічно живуть у наших серцях!
20.02.2017

Герої не вмирають, а вічно живуть у наших серцях!

Изображение 006І знову, в котрий це вже раз

Зійшлися ми в одній родині,

Щоб пом’янути славний час,

Коли в офіру Батьківщині

Себе принесли кращі з нас.

Сьогоднішній день ми присвячуємо пам’яті загиблих героїв, які поклали свої життя за Україну, за кожного із нас, за світле майбутнє нас самих та наших дітей.

Майдан… Це слово, яке раніше було втіленням надії на краще світле та безхмарне майбутнє, а зараз воно навіює жах не тільки на українців, але й на увесь світ.

Кожна перемога України, на жаль, омита кров’ю її найкращих синів. Три роки тому боротьба за світле майбутнє держави переросла у революцію. Відстоюючи честь і волю своїх сімей, нашої України на Майдані загинули мужні, сильні духом, віддані високим ідеалам добра і справедливості, юнаки, чоловіки та жінки.Изображение 011

Меморіальні заходи з цього приводу проходять сьогодні по всій Україні. Також і в Долині відбулося жалобне віче із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Священнослужителі району відправили поминальну панахиду, а отець Вітольд Левицький виконав пісню «Плакала Калина». Композиції, присвячені Героям Майдану звучали також з вуст солістів Долинщини.

Керівники району разом з присутніми схилили голови у хвилині мовчання та поклали вінки й лампадки пам’яті до Стели Героям Небесної Сотні та вшанували пам’ять про мужніх синів держави України.Изображение 001

Цих мужніх синів називають Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Загиблі хлопці своїми життями спокутували цю вину за всіх! Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди. Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!