Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » ХІV-та звітна конференція Долинської районної організації «Українського товариства охорони пам’яток історії та культури»
11.11.2011

ХІV-та звітна конференція Долинської районної організації «Українського товариства охорони пам’яток історії та культури»

Сьогодні, 11 листопада, в залі засідань адмінбудинку відбулася ХІV-та  звітна конференція Долинської  районної організації «Українського товариства охорони пам’яток історії та культури». Це добровільна громадська організація, для якої головною метою є збереження пам’яток історії та культури Долинського району.

Голова товариства, Віктор Макосій, звітував про роботу Ради районної організації за період з 30 жовтня 2006 по 11 листопада 2011 р, яку було визнано задовільною.

Надалі до слова запросили: Ярослава Савчина – редактор газети «Свіча»;  Василя Тимківа – заступник начальника управління облдержадміністрації, який вручив відповідальному секретареві товариства Ользі Федоришин посвідчення Майстрині писанкарства Прикарпаття; Ольгу Сову – директор Старомізунської ЗОШ І-ІІІ ст.; Володимира Сподара – начальник відділу освіти райдержадміністрації;  Петра Ципердюка – сільський голова с. Кропивник;  Ярославу Хомин – активіст товариства. Виступаючі подякували товариству за прекрасно організовану активну діяльність у справі охорони та відродження історико-культурної спадщини Долинщини.

В процесі конференції було прийнято постанову ХІV звітно-виборної конференції. Обрано новий склад членів Ради районної організації Долинського товариства у кількості 50 осіб. За кожним членом Ради рекомендовано закріпити пам’ятку історії та культури району з погодженням з райдержадміністрацією та районною радою. Також обрано колегію ради товариства у складі 7 осіб, голову товариства – Олександра Криницького, першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови товариства – міського голову Володимира Гаразда та відповідального секретаря товариства – Ольгу Федорошин.

Делегатами для участі у ХІV обласній конференції обрано Олександра Криницького, Володимира Сподара та Ольгу Федоришин.

У заході також  взяли участь представники районної влади, міської, селищної та сільських рад, а також активісти товариства.