Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

 • Оголошення!!!

  Завантажити

 • Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності […]

 • Шановні жителі Долинщини!

  В четвер, 29 листопада відбудеться пленарне засідання XXXIII сесії Долинської […]

 • Відкриті до громади!

  Пленарне засідання чергової 32 сесії Долинської районної ради розпочнеться 25 […]

 • ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які […]

Вітаємо!

Головна » Новини » Голова Долинської районної ради прозвітував про роботу
17.11.2017

Голова Долинської районної ради прозвітував про роботу

У вівторок, 14 листопада відбулось засідання XXIV сесії Долинської районної ради. Одним з питань порядку денного було був звіт голови районної ради за 9 місяців 2017 року.

Голова райради Іван Данилів розповів, що у звітному періоді районна рада працювала згідно із затвердженим планом роботи ради на 2017 рік. Впродовж звітного періоду скликано 11 сесій, в тому числі 7 позачергових, на яких розглянуто 210 питань та прийнято 201 рішення.

Враховуючи виклики часу, суспільно-політичні та соціально-економічні події в державі, депутати районної ради проявляли активну громадську позицію, приймаючи звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, інших центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, обласної ради, обласних установ та організацій. Так, протягом звітного періоду районною радою було прийнято 14 звернень з них 3 – спільно з Болехівською та Долинською міськими радами. У своєму звіті голова районної ради дав інформацію про Дні депутата та президії, а також зупинився на роботі постійних комісій районної ради (а саме 9 постійних комісій) та тимчасової контрольної комісії з питань обстеження доріг.

Мабуть, немає важливішого показника розвитку району, як розвиток його територіальних громад (міст, сіл та селищ). Даний позитивний розвиток допомагає здобути участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також участь у проектах міжнародної технічної допомоги.

До слова, Івано-Франківською обласною радою 23 березня 2017 року було оголошено восьмий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, в якому беруть участь 12 територіальних громад Долинщини, які представили 16 проектів, 4 громади беруть участь в конкурсах «Громада кращого довкілля» та «Краща етнокультурна громада».

Під час звітування голова розповів про роботу з учасниками АТО в Долинському районі.

Сьогодні Україна переживає дуже непрості часи. На Сході іде неоголошена війна. Громада нашого району активно переймається проблемами держави. Понад 370 жителів Долинського району є учасниками бойових дій в зоні АТО. На жаль, маємо і 6 героїв-земляків, які загинули, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність України. Влада району постійно дбає про надання допомоги бійцям в зоні АТО, підтримку демобілізованих та сімей загиблих.

Районною радою прийнято Програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення.

На завершення звіту голова районної ради зазначив, що районна рада завжди відкрита для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень, ділових та конструктивних пропозицій.