Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

 • З Днем народження!

  Долинська районна рада щиро вітає депутата районної ради Олега Ярича […]

 • З днем народження!

  Долинська районна рада сердечно вітає секретаря Тростянецької сільської ради Галину […]

 • З днем народження!

  Виконавчий апарат районної ради щиро вітає головного спеціаліста сектору з […]

 • З Днем народження!

  Долинська районна рада щиро вітає голову Вишківської сільської ради Степана […]

 • З днем народження!

  Долинська районна рада щиро вітає керуючу справами Долинської міськради Світлану […]

Головна » Новини » Івано-Франківська обласна рада та Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує сьомий конкурс проектів та програм грозвитку місцевого самоврядування
06.04.2016

Івано-Франківська обласна рада та Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує сьомий конкурс проектів та програм грозвитку місцевого самоврядування

О Г О Л О Ш У Є

сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 (зі змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної ради від 29.03.2016. № 235-р “Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування” та рішення ради Конкурсу від 28.03.2016. № 1 з 1 квітня 2016 року оголошено сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування сіл, селищ і міст районного значення Івано-Франківської області, які у встановленому порядку подали затверджені рішенням відповідної ради проекти. Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету – 150,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту, поданих сільськими радами, не повинен перевищувати 90 відсотків загального бюджету, а селищними і міськими (міст районного значення) – 75 відсотків загального бюджету проекту.

Крім цього, учасниками Конкурсу можуть бути спільні проекти декількох територіально прилеглих органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області, які затверджені у встановленому порядку рішеннями відповідних рад. Участь у спільних проектах не обмежує право органу місцевого самоврядування подати окремий проект до участі у Конкурсі. Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету по спільних проектах – 400,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів спільного проекту не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету.

Водночас, апробаційними у 2016 році визначаються проекти та програми спрямовані на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) систем водопостачання та розвитку пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони.

Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету по проектах та програмах спрямовані на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) систем водопостачання – 100,0 тис. гривень з розрахунку на 1 км. водопровідних мереж без врахування індивідуальних підключень, але не більше 500,0 тис.грн. на один проект чи програму. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту не повинен перевищувати 50 відсотків загального бюджету.

У результаті реалізації проекту по водопостачанню повинно бути охоплено не менше 75 відсотків домогосподарств, які знаходяться на території виконання проекту. У той же час не менш як 90 відсотків домогосподарств села (селища, міста) повинні мати технічну можливість під’єднатися до створеної (покращеної) мережі під час реалізації проекту чи після його завершення.

Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету по проектах та програмах спрямованих на розвитку пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони – 300,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту не повинен перевищувати 50 відсотків загального бюджету.

На підставі висновків експертної комісії рада Конкурсу напрацьовує рекомендації щодо переможців Конкурсу та подає їх на розгляд голові обласної ради. Голова обласної ради видає розпорядження щодо визначення переможців Конкурсу.

Кінцевий термін подання проектів – до 12 години 31 серпня 2016 року.

Проекти подавати або надсилати поштою за адресою:

Дирекції Конкурсу: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 508, з поміткою “На Конкурс”.

Контактна особа: Цимбалюк Юрій Володимирович тел. (0342)-55-19-27,

Е-mail: orivfr@gmail.com