Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Івано-Франківська обласна рада та Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує п’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”
06.04.2016

Івано-Франківська обласна рада та Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує п’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”

Івано-Франківська обласна рада

Рада обласного конкурсу

проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

О Г О Л О Ш У Є

п’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”

Відповідно до Положень про обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”, затверджені рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015, розпорядження голови обласної ради від 29.03.2016. № 235-р “Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування” та рішення Ради Конкурсу від 28.03.2016.

№ 1 з 1 квітня 2016 року оголошено п’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.

Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування сіл, селищ і міст районного значення Івано-Франківської області, які у встановленому порядку подали заяви районним, Болехівській, Івано-Франківській та Яремчанській міським комісіям з організації Конкурсів на участь в обласних конкурсах “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.

Конкурси проводяться у два етапи:

– перший – на районному (міському) рівні серед сільських, селищних і міських міст районного значення рад;

– другий – на обласному рівні серед сільських, селищних і міських міст районного значення рад, які стали переможцями першого етапу Конкурсу.

Радою Конкурсу у двомісячний термін розглядаються матеріали, подані районними (міськими) комісіями, і визначаються переможці. Результати Конкурсів затверджуються розпорядженням голови обласної ради.

Переможцям Конкурсів “Громада кращого довкілля” і “Краща спортивна громада” вручаються відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради I, II та III ступенів, а також виділяються кошти з обласного бюджету в таких обсягах:

– за перше місце – 200,0 тис. грн.;

– за друге місце – 150,0 тис. грн.;

– за третє місце – 100,0 тис. грн.

Переможцям Конкурсу “Краща етнокультурна громада”, відповідно до етнокультурних регіонів: Гуцульщина, Покуття, Опілля, Бойківщина, вручаються відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради, а також виділяються кошти з обласного бюджету в сумі 200,0 тис.грн. кожному.

Грошові премії використовуються на розвиток територіальних громад відповідно до основних завдань Конкурсів.

Кінцевий термін подання заяв у районні (міські) комісії – до 01 вересня 2016 року.

Контактна особа від обласної ради: Цимбалюк Юрій Володимирович тел. (0342)-55-19-27, Е-mail: orivfr@gmail.com