Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Колегія РДА: коротко про головне
19.07.2017

Колегія РДА: коротко про головне

Вчора, 18 липня голова Долинської районної ради Іван Данилів взяв участь у колегії райдержадміністрації яку провів голова Долинської РДА Юрій Мазур. Також на колегії були присутні керівники структурних підрозділів РДА, голови територіальних громад району, директори шкіл, керівники правоохоронних органів району, представники громадськості.

На порядок денний колегії було винесено 5 питань.

Заступник начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Віталій Олійник доповів з питання «Про завершення навчального року та підготовку закладів освіти до роботи в новому 2017 – 2018 навчальному році відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»». Він розповів членам колегії та всім присутнім в залі про підготовку навчальних закладів до осінньо – зимового періоду та опалювального сезону.

До теми про діяльність навчальних закладів депутат обласної ради Олександр Матусевич задав питання до доповідача про кількість шкіл в районі, які ще досі користуються вбиральнями надворі. Олександр Борисович вніс пропозицію найближчим часом розробити кошторисну документацію для облаштування внутрішніх вбиралень хоча б для кількох шкіл (для початку). Це влучна пропозиція, адже ми живемо в XXI столітті і кожен навчальний заклад повинен бути зручно облаштований задля безпеки та здоров’я учнів.

Актуальним на сьогодні було питання «Про вжиття заходів з упередження несанкціонованого завезення сміття на територію району». Відомо, що нещодавно на території району були зафіксовані випадки завезення сміття з інших областей. Щодо цього старший дільничний інспектор поліції Роман Халацький розповів про те, що у даній справі триває слідство. Голова Новоселицької сільської ради Роман Ісайчук повідомив, що незаконно завезене на територію села сміття ліквідовано господарським методом.

З питання «Про здійснення виконавчим комітетом Белеївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2016 році» та І кварталі 2017 року» доповідала голова Белеївської сільської ради Галина Тюн, яка наголосила на необхідності найближчим часом провести роботи по встановленні вуличного освітлення у с. Белеїв.

Також на колегії РДА розглядались питання «Про організацію оплачуваних громадських робіт на території району» (доповідав голова комісії з припинення юридичної особи – директор Долинського районного центру зайнятості Володимир Бабій), «Про стан використання земель  несільськогосподарського призначення та оформлення суб’єктами господарювання правовстановлюючих документів» (доповідав заступник начальника міськрайонного управління у Долинському районі та м. Болехів – начальник Долинського районного відділу Головного Управління Держгеокадастру в Івано – Франківській області Володимир Тишківський).