Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Майдан – Донбас. Історія майбутнього.
27.11.2017

Майдан – Донбас. Історія майбутнього.

Долинська ЦРБ поповнилась новою книгою. Про це повідомила директор бібліотеки Людмила Фреїв у мережі Facebook. У дописі йдеться про унікальне видання – фотоальбом «Майдан – Донбас. Історія майбутнього». Це видання французького фотографа Юрія Білака, яке бібліотеці подарував депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Ленігевич.

Перший наклад фотоальбому всього 260 примірників. Тираж пронумерований, кожен примірник – унікальний. Видання тримовне – інформацію подано українською, англійською та французькою. У книзі понад 360 світлин, що нагадують про події Майдану та АТО. Окрім фотографій альбом містить історичний екскурс Роберта Магочія, канадського українця та історика, та Володимира В’ятровича, активіста Євромайдану і голови Українського інституту пам’яті. Також сюди увійшли коментарі та враження від очевидців подій: Руслани Лижичко, Євгена Нищука. Використано й відомі ілюстрації Юрія Журавля. Один із тих, про кого цей альбом, український боєць Олексій, вважає, що робота Юрія Білака є вкрай важливою:..
Під час друку фотоальбому було пройдено понад 30 етапів ручної роботи, використані еко-матеріали, папір та картон зі 100% бавовни та органічні фарби. Варто зазначити, що кожен примірник було зібрано руками саме українських друкарів.

Пропонуємо вашій увазі посилання, які можуть зацікавити!
http://www.memory.gov.ua/…/maidan-donbas-istoriya-maibutnog…

http://www.eramedia.com.ua/…/261694-konkult_mayidan__donba…/