Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Медична реформа: на що очікувати в Долинському районі
20.11.2017

Медична реформа: на що очікувати в Долинському районі

Сьогодні, 20 листопада голова районної ради Іван Данилів провів нараду з питань впровадження реформ в медичній галузі. Участь в нараді взяли головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк та заступник головного лікаря Ольга Ільчишин.

Головний лікар Долинської ЦРЛ коротко ознайомив присутніх з основами медичної реформи, яка незабаром буде впроваджуватись в нашій державі. А заступник головного лікаря дала пропозицію згодом організувати зустріч з представником офісу реформ КМУ для точнішого роз’яснення вищезгаданої реформи в сфері медицини та методики впровадження її в нашому районі.

В ході наради Ольга Ільчишин розповіла про національну електронну систему охорони здоров’я eHealth, яка забезпечує електронізацію системи охорони здоров’я, захищає права лікарів та пацієнтів та об’єднує медичні електронні системи.

На першому етапі система збиратиме статистичні дані дані про лікування пацієнтів, які будуть фіксувати надані їм послуги, які будуть оплачуватися з бюджету.

В системі E-Health будуть дані про лікарів (освіта, досвід) та їх діяльність (наприклад, середня тривалість консультацій, частота відмов від цього лікаря серед пацієнтів, охоплення приписаного населення профілактичними процедурами, перевищення середніх показників призначення антибіотиків тощо). На основі цих об’єктивних параметрів згодом з’являться рейтинги лікарів та медичних практик, на які зможуть орієнтуватись пацієнти у своєму виборі.

Внесення інформації про пацієнта в електронну систему буде обов’язком медичної практики, в якій працює обраний пацієнтом сімейний лікар.

Про те, коли медична реформа буде впроваджена остаточно наразі важко сказати. Як повідомляє Еспресо, фінансові гарантії на первинному рівні будуть запроваджені вже з січня 2018 року, на інших рівнях – до 2020. Перший рік фактично будуть паралельно діяти дві моделі: стара й нова.