Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » На Долинщині «автоматом» відшкодовано близько 760 тис.грн. ПДВ
30.12.2013

На Долинщині «автоматом» відшкодовано близько 760 тис.грн. ПДВ

Такі дані повідомила пеший заступник начальника Долинської ОДПІ Наталія Скорик. Вона, зокрема, проінформувала про те, що право на автоматичне відшкодування податку на додану вартість отримали два підприємства, яким відшкодовано 758,7 тис. грн. Такий обсяг бюджетної компенсації став рекордним за весь період дії механізму автоматичного відшкодування. Загалом впродовж 11 місяців 2013 року долинським підприємствам відшкодовано 7782 тис.грн. податку на додану вартість. Поряд з цим, за результатами проведених перевірок упереджено бюджетне відшкодування ПДВ в сумі 68,4 тис. грн.

Долинські міндоходівці наголошують, що сумлінні платники податків зможуть швидко отримати заявлені кошти без контакту з податковою службою. Потрібно лише подати вчасно податкову декларацію з ПДВ, потім спеціальна комп’ютерна програма здійснить автоматичний відбір тих платників податків, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування. Однак, проблемою більшості представників малого та середнього бізнесу Долинського району, яка заважає їм отримати право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, є низький рівень заробітної плати.

Також нагадаємо, що, починаючи з 1 січня 2014 року, для платників податку, які матимуть позитивну податкову історію, термін проведення камеральної перевірки скорочено. Для цих платників камеральна перевірка податкової звітності буде проводитись протягом п’яти календарних днів з дня подання податкової декларації.

Інформаційно – комунікаційний сектор Долинської ОДПІ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області