Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » На Долинщині відзначили Всеукраїнський день бібліотек
30.09.2011

На Долинщині відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні 30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Долинській районній бібліотеці для дітей відбувся святковий захід – Бібліотечний калейдоскоп «Дім, де зібрано мудрість віків». Із привітальним словом до всіх присутніх бібліотекарів району звернулись заступник голови райдержадміністрації Андрій Стандіо, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Сапетна, начальник відділу культури Володимир Гібчинський, від голови районної ради Володимира Луцького було передане привітання, в якому зазначалося, що це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти та культури.

Хтось із мудрих сказав: „Бібліотекар – це не професія, а стан душі”.
І це справді так, бо бібліотекар – це насамперед творча особистість, завжди привітна людина, яка з повною віддачею служить суспільству, зокрема читачеві.

Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Тому подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Володимир Ярославович у привітанні побажав успіхів у цій благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя всім бібліотечним працівникам району.

В процесі заходу привітальним словом відзначила своїх колег завідуюча центральною районною бібліотекою Людмила Іванівна Фреїв.

Завідуючих сільськими бібліотеками-філіями та бібліотекарів було відзначено в різних номінаціях грамотами, які вручав Володимир Іванович Гібчинський. Нагороджені виступили, презентуючи пісні, вірші та прекрасне рукоділля.