Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » На теренах Долинщини з робочим візитом перебуває делегація зі Свалявського району
29.08.2019

На теренах Долинщини з робочим візитом перебуває делегація зі Свалявського району

На запрошення заступника голови районної ради Михайла Лавріва на теренах Долинщини з робочим візитом перебуває делегація зі Свалявського району Закарпатської області. Очолює делегацію голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч.

Першими локаціями, які відвідали гості із Закарпаття стали Інклюзивно-ресурсний центр та Вигодський навчально-реабілітаційний центр. Членів делегації зустріли директори вищеназваних освітніх закладів Оксана Якимів та Оксана Беч.

В рамках візиту наші гості взяли участь в конференції на тему «Особливості впровадження інклюзивного та спеціального навчання та ресурсні можливості спеціальної освіти району», яка відбулась на базі Виговського навчально-реабілітаційного центру.

Зустріч пройшла конструктивно та результативно, адже у складі делегації є представники освіти, медицини й комунальних підприємств Свалявщини, а також депутатський корпус.

Колеги по цеху – директори Інклюзивно-ресурсних центрів Свалявського й Долинського районів обмінялись досвідом та напрацюваннями в галузі інклюзії, що допоможе в майбутньому розвитку такої освіти в обидвох громадах.