Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Нагородження переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
11.11.2015

Нагородження переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

10 листопада 2015 року в залі засідань Івано-Франківської обласної ради відбулися урочистості з відзначення переможців VІ-го обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та четвертих обласних конкурсів «Краща спортивна громада», «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада».IMG_20151110_140259

З вітальним словом до представників територіальних громад області звернувся голова обласної ради Василь Скрипничук. Він зазначив, що з метою комплексного вирішення питань місцевого самоврядування, в тому числі, правового та фінансового характеру, обласною радою була затверджена Програма розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки. За цей період організовано шість конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на які територіальними громадами області було подано 887 проектів, переможцями визнано 444 проекти. Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 24.02.2015 року розпочато VІ обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та четвертий обласний конкурс «Краща спортивна громада», «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада». На участь у цьому конкурсі було подано 160 проектів від 119 місцевих рад на суму 34,3 млн.грн. За висновками експертної комісії, враховуючи пропозиції дирекції і ради конкурсу, розпорядженням голови обласної ради від 04.11.2015 року визначено переможцями 97 проектів з 93 територіальних громад на загальну суму 22,9 млн. грн. (12,2 млн.грн. – кошти обласного бюджету, 4,3 млн.грн. – кошти місцевих бюджетів, 6,4 млн.грн. – кошти партнерів).

Також з привітальними словами виступили перший заступник голови обласної ради, керівник Програми Олександр Левицький та голова експертної комісії Дмитро Дзвінчук. Зі словами вдячності до керівництва обласної ради зверталися голови територіальних громад області.

Від Долинського району на урочистостях були присутні та отримали дипломи переможців обласних конкурсів голова Белеївської сільської ради Галина Тюн (проект «Капітальний ремонт покрівлі ФАП в селі Белеїв як важлива умова перетворення його в сучасний сільський медичний заклад» загальною вартістю 225,0 тис грн., переможець конкурсу «Краща етнокультурна громада»), голова Великотур’янської сільської ради Ольга Бринош (проект «Встановлення зовнішнього освітлення в с.Велика Тур’я Долинського району» загальною вартістю 270,0 тис грн.), голова Геринської сільської ради Віктор Макара (проект «Світле село – будівництво системи освітлення вулиць села Гериня» загальною вартістю 185,5 тис грн.), голова Станковецької сільської ради Ярослава Грабар (проект «Якісне вуличне освітлення – запорука безпеки та ознака добробуту» загальною вартістю 215,0 тис грн.), голова Гошівської сільської ради Віра Яремко (ІІ місце обласного конкурсу «Краща спортивна громада»), Княжолуцька сільська рада (І місце обласного конкурсу «Громада кращого довкілля»).