Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Нарада з питань відзначення пам’ятних дат на Долинщині
11.10.2017

Нарада з питань відзначення пам’ятних дат на Долинщині

Керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик взяв участь у нараді з питань організації та проведення урочистостей з нагоди відзначення 75 – ї річниці створення УПА, Українського Козацтва та Дня Захисника України.

Основне дійство відбудеться 14 жовтня, однак впродовж місяця у бібліотеках та навчальних закладах району будуть діяти  виставки літератури, творів мистецтва, фото- та архівних матеріалів, які висвітлюють національно-визвольну боротьбу Української Повстанської Армії та подвиги захисників України. Крім того, для школярів проводитимуть  уроки мужності за участю захисників України різних поколінь.

Зазначимо, що сільським та селищному головам району  доручено забезпечити благоустрій території, впорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, могил воїнів Української Повстанської Армії, борців за волю України, учасників АТО. Крім того, у населених пунктах також планують провести урочистості, поминальні панахиди, покладання вінків і квітів до пам’ятників національним героям, борцям за волю України, символічних могил, могил загиблих учасників АТО тощо.