Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Пам’яті славного сина України присвячувється!
12.11.2017

Пам’яті славного сина України присвячувється!

У Витвиці сьогодні вшановували пам’ять про Зіновія Красівського з нагоди 88-ї річниці з дня його народження. Після Богослужіння у Витвицькому дерев’яному храмі Івана Богослова разом з парохом та процесією громада та гості села взяли участь у віче біля пам’ятника Зеновію Красівському. Участь в ході та вшануванні пам’яті взяли голова Долинської районної ради Іван Данилів, начальник відділу культури Долинської РДА Володимир Гібчинський, депутат районної ради Тарас Мельник, активісти Долинщини та Витвицької ОТГ.

В програмі заходу: покладання квітів та вінків до пам’ятника славного сина України, виступи промовців та школярів, які розповідали про життя самого Провідника, читали його вірші, співали пісень.

Варто зауважити, що вшанування пам’яті Зіновія Красівського відбувається вже не вперше, і вкотре село Витвиця зібрало чимало активістів та патріотів нашої неньки України. Завдяки таким людям пам’ять та історія становлення нашої держави ніколи не забудеться і завжди передаватиметься з покоління в покоління. Слава Україні! Слава її героям!