Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Підприємці також мають право на податкову знижку
24.02.2014

Підприємці також мають право на податкову знижку

Відповідно до Податкового Кодексу України, тільки за наявності доходів у вигляді заробітної плати, платник матимете право на податкову знижку. Якщо ж громадянин отримує доходи лише від підприємницької діяльності, то право на податкову знижку у нього відсутнє.

Підпунктом 166.4.2 п. 166.4.2 ст. 166 Податкового кодексу України передбачено, що загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 цього Кодексу, тобто на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на суму податкової соціальної пільги за її наявності тощо.

Як нагадала начальник відділу оподаткування фізичних осіб Долинської ОДПІ Степанія Боберська, заробітна плата – основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму відповідно до законодавства.

Інформаційно – комунікаційний сектор Долинської ОДПІ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області