Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Підсумки проведення кущового семінару!
15.07.2017

Підсумки проведення кущового семінару!

Зал засідань районної ради черговий раз був заповнений гостями. 14 липня відбувся кущовий семінар для платників податків на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Розпочався семінар з виступу виконавчого директора Регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «АППУ»в Івано – Франківській області Олени Решетило.  Опісля головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Марія Бойчук провела інструктаж по питанню податку на додану вартість. Ревізор – інспектор розповіла учасникам семінару про основні зміни в оподаткуванні ПДВ, а також дала консультації щодо порядку заповнення декларації з ПДВ.

Про порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, зупинення реєстрації або відмови в реєстрації ПН/РК в ЄРПН розповіла Надія Романів (начальник відділу камеральних перевірок податкової звітності Калуської ОДПІ).

Серед наступних питань, які розглядалися на семінарі: податок на прибуток підприємств; контрольно – перевірочна робота ; оподаткування доходів ФОП, найманих працівників. На завершення семінару головний державний інспектор відділу комунікацій Управління організації роботи надала податкові консультації платникам податків, які були присутні в залі.

Сьогодні платники податків отримали вичерпну інформацію та відповіді на актуальні питання оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Дякуємо Головному управлінню ДФС в Івано-Франківській області за проведений семінар і корисне навчання для наших краян.