Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Платникам єдиного податку про нововведення
19.03.2014

Платникам єдиного податку про нововведення

Долинська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2014 року новоствореним фізичним особам – підприємцям, а також підприємцям, які працюють на загальній системі оподаткування та бажають працювати на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаються. Відповідні законодавчі зміни передбачені Законом України від 24.10.13 року №657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».

Замість свідоцтва такий платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.

Разом з цим, свідоцтва платника єдиного податку, отримані фізичними особами – підприємцями до 1 січня 2014 року є діючими і у 2014 році та підтверджують перебування такого платника на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності до отримання ним витягу з Реєстру платників єдиного податку.

Як повідомила начальник відділу оподаткування фізичних осіб Долинської ОДПІ Степанія Боберська, станом на 1 березня 2014 року на обліку в Долинській ОДПІ перебуває 4891 платників. З них 1850 суб’єктів господарської діяльності перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Надходження по єдиному податку за 2 місяці 2014 року склали 2259 тис. грн., що на 478 тис. грн. більше надходжень попереднього року.

Інформаційно – комунікаційний сектор Долинської ОДПІ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області