Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Початок робочого тижня в районній раді:
24.12.2019

Початок робочого тижня в районній раді:

Вже традиційно робочий тиждень в районній раді розпочався з оперативної наради під керівництвом заступника голови районної ради Михайла Лавріва. На засіданні були присутні керівники й представники районних комунальних установ та працівники виконавчого апарату ради.

На порядку денному наради були два питання:

  1. Про перереєстрацію КНП «Долинська багатопрофільна лікарня», Долинської районної ради (відповідно до рішення районної ради від 20.12.2019 № -42/2019) та КНП «Долинський протитуберкульозний диспансер Долинської районної ради» (відповідно до рішення районної ради від 20.12.2019 № – 42/2019);
  2. Аналіз стану прийняття ОТГ Долинського району програм, поданих підприємствами і установами районної ради.

Під час робочої наради Михайло Лаврів поцікавився виконанням попередніх протокольних доручень, а також прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.

За результатами наради заступником голови районної ради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам комунальних підприємств. Зокрема,  генеральному директору  КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Мирославу Вакалюку здійснити заходи щодо перереєстрації КНП; керівникам комунальних установ здійснювати моніторинг поданих проектів Програм підтримки КП до Долинської міської ради ОТГ, Вигодської селищної ради та Витвицької сільської ради ОТГ та ін..