Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Подарунки для дітей загиблих учасників АТО Долинщини
19.12.2017

Подарунки для дітей загиблих учасників АТО Долинщини

День Святого Миколая – найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно. Та, безумовно, з нетерпінням чекають від нього подарунків. В цей казковий день хотілося потішити ту малечу, батьки яких не повернулися з війни на Сході України.

З святковими привітаннями працівники районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді передали дітям загиблих бійців АТО Долинщини солодкі новорічні подарунки, іграшкові набори, настільні ігри.

Акцію “Святий Миколай” організовано на виконання розпорядження районної державної адміністрації від 14.12.2017 № 403,  відповідно до районної Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України, затвердженої рішенням сесії районної ради від 29.06.2017 №354-21/2017.