Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Подарунок вогнеборцям Долинського району
12.01.2018

Подарунок вогнеборцям Долинського району

В рамках Угоди партнерської між Долинським районом та повітом Опольським воєводства Ополє (Польща) сьогодні в районній раді відбулась зустріч з представниками польської делегації на чолі зі Старостою Опольського повіту Генріком Ляквою. Візит делегації здійснюється з метою обміну досвідом щодо створення добровільних пожежних дружин.

Урочисту частину зустрічі розпочав колядками духовий оркестр Долинської дитячої школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича. Після виступу оркестру з вітальним словом до гостей звернувся заступник голови районної ради Михайло Лаврів, який ознайомив присутніх в залі з метою візиту польської делегації.

З приємним сюрпризом в період Різдвяних свят приїхали на Долинщину гості з Польщі: наші друзі подарували пожежну машину для потреб Долинського РВ У ДСНС.

Зі словами подяки до представників Опольського повіту звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Громиш та заступник начальника управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Пачків.