Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Позачергова сесія районної ради!
13.09.2017

Позачергова сесія районної ради!

Скликати 15 вересня  2017 року двадцять третю позачергову сесію районної ради

На розгляд районної ради внести питання:

1.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів районного бюджету, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій,а також кредитів, наданих під державні гарантії.

  1. Про створення цільового фонду розвитку інфраструктури та соціальної

сфери Долинського району.

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.06.2017 №354-21/2017 «Про районну Програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення».
  2. Про встановлення відзнаки Долинської районної ради та Долинської районної державної адміністрації.
  3. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  4. Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Новоселиця (ТзОВ «Комфорт Долина»).

Пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії районної ради розпочати о 13.00 год.На пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії районної ради запросити депутатів районної ради; депутатів обласної ради; голову, заступника голови, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації; керівників правоохоронних органів району; міського, селищного, сільських голів; представників засобів масової інформації; районних організацій політичних партій та осередків громадських організацій.