Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Представники Тернопільскої області поділились досвідом роботи в новоутворених ОТГ!
09.06.2017

Представники Тернопільскої області поділились досвідом роботи в новоутворених ОТГ!

Заступник голови районної ради Михайло Лаврів та заступник керуючого справами районної ради Іванна Вертепна взяли часть у «круглому столі» на тему «Місцеве самоврядування в процесі децентралізації, практичні аспекти управління проектами на прикладі Тернопільської та Івано-Франківської областей». Засідання відбулось під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Кобилянського.

       У засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш, голова Долинської міської ради Володимир Гаразд, начальник управління  регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Роман Мочерняк, директори Івано-Франківського та Тернопільського центрів розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк та Віктор Литвинчук, голови територіальних громад району, представники громадськості та ЗМІ.
          В ході робочої зустрічі представники об’єднаних територіальних громад Тернопільської області поділились досвідом, який набули завдяки процесу децентралізації.
Також наші гості давали відповіді на запитання зацікавлених представників громадськості, адже охочих дізнатись більше про реформу децентралізації було чимало.