Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » Про покращення водопостачання та водовідведення в населених пунктах Долинського району
19.10.2011

Про покращення водопостачання та водовідведення в населених пунктах Долинського району

19 жовтня 2011 року відбулася нарада у голови районної ради Володимира Луцького за участю начальника відділу з питань соціально-економічного і культурного розвитку територій та здійснення економічних реформ, приватизації та власності районної ради Аліжона Мумінова, начальника виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Михайла Мазура, заступника начальника ВУВКГ Геннадія Микитина, головного лікаря райсанепідемстанції Михайла Петрушки, заступника міського голови Любомира Волошанського, провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства РДА Віри Шуфнарович, представника фірми «Аквантіс» Уляни Джуз та голів місцевих рад.

На нараді було розглянуто питання про покращення водопостачання та водовідведення в населених пунктах району з центральним водопостачанням.

Головний лікар райсанепідемстанції М. Петрушка рекомендував головам місцевих рад провести аналіз питної води в криницях для водопостачання шкіл, фапів, амбулаторій.

Була внесена пропозиція при формуванні бюджету на 2012 рік закласти кошти на знезараження питної води  для всіх населених пунктів району.

Представником фірми «Аквантіс» було запропоновано головам територіальних громад району відвідати с. Верхнє Калуського району, де відбудеться презентація станції очищення стічних вод.