Петиції

Електронні петиції

Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська райдержадміністрація Долинська міська рада - офіційний сайт
Долинська центральна районна бібліотека Краєзнавчий музей Бойківщина
ПРОСПЕКТ Спільнота долинян вконтакті
Солодка Долина Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах
мотель в Долині

Урядові сайти

Президент України Верховна Рада України Кабінет Міністрів України

Лічильник

Онлайн трансляція

Онлайн трансляція

Оголошення

Вітаємо!

Головна » Новини » П’ять призових місць, одне з яких золото – результат Долинських боксерів на Всеукраїнській Гімназіаді 2018
07.03.2018

П’ять призових місць, одне з яких золото – результат Долинських боксерів на Всеукраїнській Гімназіаді 2018

Нещодавно м. Івано-Франківськ приймало на своїх теренах Всеукраїнські фінальні змагання з боксу “Гімназіада – 2018”. Змагання відбувались на базі Івано-Франківського коледжу з фізичного виховання. Вперше до нашої області завітали представники 22-х областей, щоб зійтись у чесних поєдинках. Шість днів найкращі спортсмени України боксували на рингах.

Для Долинщини дані змагання набули неабиякого значення, адже 5 боксерів нашого району здобули призові місця та принесли команді Івано – Франківщини загальнокомандну перемогу:

  1. Юрій Ваків (7 школа м. Долина )- 1 місце;
  2. Артур Дідоха (6 школа м. Долина) – 2 місце;
  3. Юрій Бабінець (Великотур’янський НВК) – 3 місце;
  4. Артур Манів (5 школа м. Долина) – 2 місце;
  5. Антон Жемчужніков (6 школа м. Долина)- 3 місце.

Юнаки з Долинщини – багаторазові чемпіони змагань різних рівнів. А цьогорічний чемпіон Гімназіади у своїй ваговій категорії Юрій Ваків представить Україну на Всесвітній олімпіаді у Марокко, яка відбуватиметься з  2 по 9 травня. Також на олімпіаді Україну представить місцевий борець Богдан Медвідь.

Заступник директора Долинської ДЮСШ Іван Ленько розповідає, що хлопці займаються боксом уже багато років, дехто  у досить юному віці вже навіть став досвідченим тренером. Наразі вони не бачать свого життя без спорту. Навіть виснажливі тренування не спонукають їх закинути свою справу. Зауважте, що на етапі підготовки до змагань хлопці займаються 6 днів на тиждень (2 тренування щодня), при цьому відвідуючи школу та не забуваючи про здобування якісної освіти. Дехто з наших чемпіонів навіть декламує вірші.

На запитання, що вас надихає та стимулює у такій нелегкій справі як бокс, юні чемпіони відповідають – “Прагнення до перемог”. Про це спортсмени розповіли на прес-конференції, що відбулася сьогодні у малому залі засідань районної ради. Також юнаки демонстрували свої грамоти, медалі, кубки та цінні подарунки, які здобули на Гімназіаді 2018. Серед подарунків – два сучасні мобільні телефони та новенький iPhone6. Хіба це не стимул до ще більших досягнень?!

Бажаємо спортсменам та їх тренерам ще більших здобутків у боксі, а Юрію Ваківу – привезти для Долинщини та Івано – Франківщини Марокканське золото.